Typ nabídky

Minimální mzda

Retrakář/skladník v centru Prahy!

referenční číslo: 52832 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabiní zaměstnání v centru Prahy (kousek od metra Vysočanská)? Máte zkušenosti na retraku a baví Vás práce skladníka? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis a my se již o vše postaráme. Pro našeho klienta z potravinářské výroby hledáme zkušené Retrakáře, kteří se nebojí manipulovat techniku až do 11 m.
manipulovat s paletami po skladu: odběr z výrobní linky > sklad > regály, přeskladňovat zboží v regálech: vychystávat / naskladňovat, připravovat transport, provádět měsíční inventury.

Požadujeme

s prokazatelnými zkušenostmi v řízení retraku – vyzkoušíme si Vás, řízení čelního VZV výhodou, s praxí 2-3 roky, zvedáním do 11m a schopností obsloužit 30 palet za hodinu, s ochotou pracovat ve 12h směnách PO-PÁ, denní, noční (týdně 2- 4 směny), s týmovým duchem a smyslem pro kolegialitu, s dobrou fyzickou kondicí, s čistým trestním rejstříkem

Nabízíme

spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti mzda: až 38 000 Kč / měsíc 25 dní dovolené příspěvek na stravování (závodní jídelna) a na dopravu benefitní program příspěvek na penzijní připojištění lokalita: Praha - Vysočany
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika