Typ nabídky

Minimální mzda

Remote projektový manažer od 40.000kč

referenční číslo: 55187 | aktuálnost: 19.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsme malá firma a hledáme mezi sebe zkušeného projekťáka. Máš zkušenost s vedením technických projektů ať strojních nebo stavebních? Troufneš si řídit i remote tedy vést týmy v jiné zemi/kontinentu? Jsi organizační tip se schopností delegovat a koordinovat pracovní a manažerský team? Angličtinu bereš jako běžnou součást své komunikace?
Pak čekáme právě na Tebe! Zašli svoje CV a povíme si víc

Náplň práce

  • Organizace a koordinace manažerského týmu
  • Koordinace zahraničního projektu
  • Komunikace s pracovníky
  • Zajištění administrativy k projektu
  • Každodenní remote kontrola projektu a řešení případných náročných situací
  • Občasné výjezdy do zahraničí - fyzická kontrola projektu

Požadujeme

  • Středoškolské nebo VŠ vzdělání technického typu
  • Zkušenost s projektovým řízením/ stavební nebo strojní
  • Práce s MS Excel - pokročilá
  • Angličtina slovem i písmem B2 a více
  • Silné organizační dovednosti
  • Schopnost organizovat a vést lidi/ i remote vedení týmu

Nabízíme

  • Zajímavá práce s možností cestování
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost občasného homeoffice
  • Notebook a mobil i k osobním účelům
  • Práce přímo v Brně

Mzda: 40 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl, Strojírenství