Typ nabídky

Minimální mzda

Řemeslné práce ve výrobě, náb. bonus 10000 Kč, prémie #1QNpp

referenční číslo: 65e9c00ad2e3b0da9f00a7a7 | aktuálnost: 06.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Chcete se stát součástí perspektivní a stabilní firmy se zaměřením na zpracování oceli? Chcete mít spoustu benefitů jako náborový příspěvek 10 000 Kč, odměnu za doporučení kolegy 25 000 Kč, dopravné, možnosti kariérního růstu a další zajímavé benefity? Přidejte se do fajn kolektivu firmy. Hledáme šikovné a manuálně zručné kolegy na různé výrobní i kvalifikovanější pozice dle praxe, uvítáme třeba zkušeného paliče!. Pozice je svým charakterem vhodná spíše pro muže. Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti – nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání.
Náplň práce (dle pozice)
- broušení, vrtání, frézování
- svařování
- práce s výkresovou dokumentací (čtení, výroba produktů dle výkresů)
- v případě zkušeného paliče - pálení uhlíkovou elektrodou a elektrickým obloukem, hrubé tvarování odlitků apod.

Požadujeme

- ochotu pracovat ve dvousměnném, popř. ve třísměnném provozu dle dohody s volnými víkendy
- fyzickou zdatnost a manuální zručnost
- zkušenosti se svářením jsou velkou výhodou

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení dle pozice a praxe
- náborový příspěvek 10 000 Kč
- odměna za doporučení kolegy 25 000 Kč
- dopravné
- prémie
- odměny za pracovní a životní výročí
- dotované stravné
- týden dovolené navíc
- 2 dny Sick days/rok
- příspěvek na penzijní připojištění nebo Benefit kartu
- na pracovišti zdarma nápoje včetně kávy
- možné hrazené přesčasy
- firemní oblečení zdarma
- zázemí stabilní a perspektivní společnosti
- různé firemní akce

Mzda: 30 000 - 38 500 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity