Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Regulatory Affairs Specialist ve farmacii - Praha

referenční číslo: 54667 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Mezinárodní farmaceutická společnost s vlastním výzkumem a vývojem léků sídlící v Praze 4, hledá zkušeného Senior Regulatory Affairs specialistu, který bude spravovat stávající licence a podávat nové registrace. Pozice je vhodná pro muže i ženy, kteří mají minimálně 2 roky zkušeností na této pozici ve farmaceutické společnosti a mluví plynule anglicky. Odměnou Vám kromě atraktivního mzdového ohodnocení budou také roční bonusy, 29 dní volna, flexibilní pracovní doba, home office možný 2x týdně, příspěvky na stravování, Multisport kartu, Cafeterii a mnoho dalšího. Smlouva na HPP. Nástup možný ihned nebo dohodou.
dostanete vlastní portfolio generických léčiv v EU ve většině případech budete spravovat stávající licence v EU a UK, vyřizovat změny a prodloužení také budete podávat nové registrace a zajišťovat splnění požadavků před uvedením na trh intenzivně spolupracovat s týmem RA specialistů v UK a vývojovým centrem v Asii

Požadujeme

alespoň 2 roky praxe na pozici RA specialisty ve farmaceutické společnosti pokročilá znalost angličtiny nezbytná kvůli komunikaci se zahraničními kolegy i nadřízenou

Nabízíme

atraktivní mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností roční bonusy home office možný 2x týdně flexibilní pracovní doba 25 dní dovolené 4 sick days příspěvky na stravování příspěvky na Cafeterii příspěvky na Multisport kartu občerstvení na pracovišti společenské firemní akce a teambuildingy moderní kanceláře v administrativní budově v Praze 4 – u metra Pankrác spolupráce na HPP nástup možný ihned nebo dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie