Typ nabídky

Minimální mzda

Regionální obchodník pro Plzeňsko – stálí klienti

referenční číslo: 52646 | aktuálnost: 31.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám aktuálně nového kolegu či kolegyni do obchodního týmu menší přátelsky lazené společnosti. Ideální kandidát/ka by měl mít technické myšlení (dodáváme nástroje pro CNC), obchodního ducha a být komunikativní. Hledáme obchodníka vztahového, naším stylem rozhodně není „agresivní“ a jednorázový obchod, našich zákazníků si vážíme a snažíme se jim vždy nabídnout to nejlepší řešení. I proto máme již v tomto regionu stabilní síť stálých a spokojených zákazníků, které Vám rádi předáme a Vy je budete nadále rozvíjet. Toto bude z větší části náplní Vaší práce (80%), v té menší části pak uvítáme i akviziční činnost.
v 1. měsící zaškolení (produkty, obchodní dovednosti atd.) od 2. měsíce samostatná práce ve svěřeném regionu návštěvy u zákazníků, vedení obchodních schůzek, návrhy těch nejlepších řešení (4 dny v týdnu) administrativa, zpracování obednávek, reporting v interním systému (1 den v týdnu) občasná setkání (porady a meetingy) na sídle společnosti

Požadujeme

dobrý technický background (schopnost pochopit produkty) obchodní zkušenosti či předpoklady dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování ochota učit se nové věci a neustále se vzdělávat základní znalost AJ (pochopit popisy některých produktů) řp. B

Nabízíme

garantovanou mzdu 45.000Kč již od 1. měsíce od 2. měsíce obchodní bonusy (průměrný výdělek obchodníka je cca 55-59.000Kč) 4 týdny dovolené + 5. týden volna přes Vánoční svátky automobil i k soukromým účelům mobil, notebook vzdělávací kurzy a školení dle Vašeho výběru
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 36 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup