Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Regionální obchodní zástupce pro SM,JM,VČ,JČ, Praha a okolí

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29090940783 | aktuálnost: 27.04.2024

ÚSOVSKO FOOD a.s.

Upřesňující informace

Kontakt: emailem, telefonicky
Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání
- zkušenosti a znalosti z oblasti FMCG na obdobné pozici min. 2roky
- očekáváme proaktivní a týmový přístup, dobré organizační a vyjednávací schopnosti
- časová flexibilita

Náplň práce:
- budování a rozvíjení vztahů u svěřených zákazníků v daném regionu
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a následné zajištění celého procesu
- obchodní vyjednávání s klientem, domlouvání obchodních podmínek, promo akcí a marketingových aktivit - úzká spolupráce s KAM
- zpracovávání související dokumentace, reportingy, tvorba prodejních plánů, následné analýzy a vyhodnocení

Výhody:
- Stabilní pracovní pozice v rostoucí firmě
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- Práce na HPP
- Mzdové ohodnocení od 30.000 odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici
- 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - textový editor (Word) a Power PointPHP_EOLPráce s PC - tabulkový procesor (Excel) Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidičPHP_EOL

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 33, Klopina, 78973

Region: Olomoucký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy