Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Regionální obchodní zástupce - Liberecký kraj

referenční číslo: 52563 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám zkušeného obchodníka na pozic Regionálního obchodního zástupce pro Liberecký kraj. Společnost Vám nabídne moderní vybavení, stabilní zázemí s důkladným zaškolením, možnost seberealizace a flexibilitu. Co budete mít na starost? Obchodní činnost v oblasti průmyslové a procesní automatizace. Máte základní povědomí v elektrotechnice a konstrukci? Láká Vás oblast průmyslové automatizace a chcete využít svého obchodního ducha? Pak hledám právě Vás!
obchodní činnost v oblasti průmyslové automatizace podílení se na návrhu technických řešení a zákaznických aplikací udržování a rozvíjení obchodních vztahů vyhledávání nových zákazníků a příležitostí mapování tržního potenciálu a situace u zákazníků nastavování obchodních podmínek, příprava nabídek a vedení databáze zákazníků

Požadujeme

SŠ vzdělání - strojírenství, průmyslové technologie, automatizovaná výroba.... nebo pár let praxe na obchodní pozici ve strojírenském odvětví/elektrotechnice angličtina - alespoň B1 - zákazníci jsou nadnárodní společnosti především být samostatný, proaktivní, motivovaný, energický mít skvěle zorganizované a naplánované schůzky u zákazníků výborné prezentační a komunikační dovednosti ŘP sk. B

Nabízíme

moderní zázemí společnosti nadstandardní fix + bonusy služební auto i k soukromým účelům jazykové kurzy možnost zahraničních stáží perfektní zaučení - budete mít nad sebou leadera, který o obchodě ví dá se říct všechno penzijko, stravenky 5 týdnů dovolené 5 dnů sickdays flexibilní pracovní doba a práce na home office
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup