Typ nabídky

Minimální mzda

Regionální manažer - pro pobočku české Budějovice

referenční číslo: 63217046d3dd1c763f0d84e3 | aktuálnost: 01.06.2023

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Náplň práce

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, největší evropský specialista na právní ochranu.

REGIONÁLNÍ MANAŽER - České Budějovice

Chceš pracovat ve společnosti, která je 100 let světovou jedničkou v právní ochraně?

Jak si představujeme naši spolupráci:

•Pojď si vybudovat tým svých snů. Nebudeš stavět úplně na zelené louce. Čeká tě tým stávajících úspěšných obchodníků, které budeš dále rozvíjet a k nim přivedeš nové kolegy dle svých představ.
•Tvým hlavním úkolem bude vybudovat úspěšný tým obchodních reprezentantů a šířit právní povědomí ve svěřeném regionu.
•Nehledáme kolegu, který sedí na židli v kanceláři a dívá se na svět ven, ale vytváří obchodní příležitosti se svým týmem přímo v terénu.
•Zajímají nás tvé úspěchy, které přinášejí výsledky. Jsi zodpovědný za plnění plánu tvého týmu. Tvoje odměňování je právě proto rozloženo na fixní část a pohyblivou složku, která nemá strop.
•Hned od začátku naší spolupráce tě odborně zaškolíme a budeme dále rozvíjet tvé schopnosti a dovednosti. Máme pro tebe a tvůj tým připraven ucelený systém rozvoje a vzdělávání.
•Nezahltíme tě přílišnou administrativou. Pravou rukou v administrativní činnosti ti bude schopná obchodní referentka.

Jak si tě budeme hýčkat a čím tě odměníme:

•Budeš pracovat na manažerské pozici v silné mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí na trhu.
•Připravíme ti školení na míru dle tvých potřeb pro tvůj další profesní a osobní růst.
•Máme pro tebe připraven hlavní pracovní poměr s motivujícím finančním ohodnocením.
•Se svým týmem máte příležitost šířit právní ochranu v bezkonkurenčním prostředí.
•Vážíme si každého našeho zaměstnance. Proto máme pro tebe přichystanou pestrou škálu benefitů: auto i pro soukromé účely, notebook, mobil, prémie, dovolená navíc, Sick days, firemní akce, příspěvek na doplňkové penzijní pojištění, příspěvek na stravné, MultiSport, Flexi Passy, školení, sleva na firemní služby, a mnoho dalšího.

Minimálně od tebe požadujeme:

•Abys nás přesvědčil o svých schopnostech a zkušenostech z oblasti obchodu, nejlépe pojišťovnictví.
•Věříme, že jsi člověk s pozitivním přístupem, máš tvůrčí myšlení a dovedeš motivovat svůj tým.
•Předpokládáme, že i ty sám věříš, že vytrvalost a pracovní nasazení přináší trvalé výsledky a úspěch.
•Uvítáme tvé zkušenosti s náborem a výběrem obchodních zástupců na IČO.
•Navážeme na tvé středoškolské či vysokoškolské vzdělání dalším manažerským rozvojem.
•Pro práci se svým týmem budeš potřebovat účinně komunikovat a ukázat jim, že i ty sám máš zkušenosti s prodejem, obchodního ducha a umění motivovat.
•Bude dobře, když ke služebnímu vozu, který ti svěříme, budeš mít řidičské oprávnění

Zaujala tě spolupráce s námi? Pošli své CV na kariera@das.cz.

Těšíme se na setkání s tebou.

Místo pracoviště: Nádražní 966, České Budějovice, 37001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Profese: manažer obchodního týmu, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita