Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Regional IT Manager

referenční číslo: 54811 | aktuálnost: 16.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Mám pro vás nabídku pozice regionální IT Manažer/ka. Máte zkušenost s vedením IT týmů a řízením projektů? Ozvěte se, ráda s vámi pracovní pozici proberu a představím vás.
zajistění veškerých IT operací v závodě a v případě potřeby převádět zdroje mezi závody zabezpečení dodržování pokynů a postupů podnikového IT zajistění, aby IT tým poskytoval podporu podnikovým aplikacím první úrovně podle požadavků podnikového IT analýza opakujících se incidentů a nalezení rychlých řešení kompatibilních s firemními zásadami IT definování výkonnostních cílů v souladu s cíli stanovenými od Corporate IT a vyhodnocování koordinace řádných školení IT týmů podpora závodů při správě IT rozpočtu koordinovat firemní IT na projektových týmech při nasazování IT technologií předávání relevantních informací souvisejících s IT místním týmům a příslušným manažerům v jejich závodech

Požadujeme

praxe ve vedení IT týmů angličtina na pokročilé úrovni znalost problematiky serverů a síťové infrastruktury znalost ERP a MES systémů přirozená autorita umění komunikace napříč organizací diplomatické jednání výhodou je znalost ISO 27001, TISAX, ITIL

Nabízíme

5 týdnů dovolené dotované závodní stravování pružná pracovní doba systém motivačních programů roční bonus a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Management