Typ nabídky

Minimální mzda

Referentka objednávek s AJ - tuřany (27-45.000 Kč)

referenční číslo: 54992 | aktuálnost: 04.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete se stát součástí menší české společnosti s dlouholetou tradicí a rodinnou atmosférou? Domluvíte se německy nebo anglicky a chcete mít teplé místečko v kanceláři? Pak je tato pozice přímo pro Vás.

Přední zástupce německých strojírenských společností hledá posilu na pozici:

REFERENTKA OBJEDNÁVEK s AJ - TUŘANY (27-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Komunikace s českými klienty a zahraničními partnery
  • Zpracování objednávek a nabídek, sledování dodávek
  • Podpora obchodního a technického týmu
  • Zpracování katalogů, příprava veletrhů a teambuildingů
  • Příjem, balení a odesílání zboží v místě pracoviště

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti v oblasti obchodu/administrativy výhodou, ale ne nutné
  • Schopnost komunikovat anglicky nebo německy na úrovni umožňující práci s mezinárodními klienty (nebát se zvednout telefon a doptat se)
  • Organizační schopnosti a pozornost k detailům
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české společnosti, která je na trhu již přes 30 let
  • Prémie z prodeje produktů
  • Penzijní a zdravotní připojištění
  • 2 sick days
  • dovolená navíc odpracované roky
  • Stravenky
  • Teambuildingové akce
  • Pracovní dobu 7:00-15:30 h (popřípadě 8-16:30 h)
  • Možnost nástupu: včera bylo pozdě :), ideálně tedy ihned
  • Místo pracoviště: Brno - Tuřany

Mzda: 27 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup