Typ nabídky

Minimální mzda

Referent technického odd. m/ž (38-45.000 KČ)

referenční číslo: 41321 | aktuálnost: 11.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání? Baví vás komunikace s lidmi a koordinace jejich práce? Díváte se po pracovní změně? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis!

Stabilní výrobní společnost na trhu hledá do svého týmu novou posilu na pozici:
REFERENT TECHNICKÉHO ODD. m/ž (38-45.000 KČ)

Náplň práce

  • Koordinace servisních výjezdů techniků po ČR
  • Návrh optimálního řešení servisního zásahu pro zákazníka
  • Komunikace se zákazníkem a domlouvání termínů servisu
  • Řešení reklamací
  • Práce v systému SAP
  • Spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe na zákaznickém servisu - výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Proaktivní osobnost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • AJ - základy

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Možnost Home Office
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • A mnoho další benefity
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Telekomunikace, Technika, elektrotechnika, Strojírenství