Typ nabídky

Minimální mzda

Referent / referentka zákaznického servisu na dohodu o pracovní činnosti

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29213840753 | aktuálnost: 30.04.2024

WIMEX s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní náplň: zpracování objednávek odběratelů, potvrzování termínu dodání; vystavování faktur a přepravních dokladů, zadávání zásilek do systémů logistických partnerů; organizace tuzemských přeprav; komunikace s odběrateli a zákaznická podpora.

Požadavky:
- spolupráce na dohodu o pracovní činnosti podle potřeby firmy v rozmezí PO až PÁ,
- pracovní doba v každém vybraném dni 5 - 8 hodin,
- flexibilita při rozvrhu pracovních doby v rozmezí 07.00 - 20.00 (spíše odpolední směny),
- znalost programu Helios (není podmínkou),
- pečlivost, samostatnost, velmi dobré komunikační schopnosti,
- aktivní a loajální přístup k potřebám firmy, potřebám týmu a k pracovní problematice,
- středoškolské vzdělání obchodního nebo ekonomického směru.

Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobý přivýdělek nejen pro studenty/studentky, ale také pro aktivní důchodce/důchodkyně; hodinová mzda 156 Kč po zaučení + osobní ohodnocení; možnost realizovat praxi ve společnosti v rámci studia; komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké benefity - dotace od zaměstnavatele na podnikové stravování ve výši 55 % (nevyčerpaný nárok na dotaci bude převeden na e-stravenku), kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti, parkování pro zaměstnance v areálu firmy a řada dalších benefitů.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na e-mail: zamestnani@wimex.eu a do předmětu uveďte název pozice.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Jiné SŠ vzdělání obchodního nebo ekonomického směruPHP_EOL

Mzda: 156 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Broumovská 72, Náchod, 54701

Region: Královéhradecký kraj

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy