Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent/referentka technického úseku

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28543120770 | aktuálnost: 01.06.2024

Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku

Upřesňující informace

z:5/12/2023 a:4/4/2024
Náplň práce:
- komunikace se zástupci Společenství vlastníků
- technická správa bytových domů v rozsahu stanoveném vnitřními předpisy a zákony
- administrativní práce spojené se správou Společenství vlastníků
- zastupování družstva na shromážděních vlastníků, případně organizace shromáždění a vyhotovování zápisů ze shromáždění vlastníků.
Požadujeme:
- vzdělání v oboru stavebnictví
- dobrou komunikativnost.
Nabízíme:
- po zapracování změna pracovního poměru na dobu neurčitou
- stravenky, 1 týden dovolené nad ZP.
Kontakt emailem.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Region: Moravskoslezský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita