Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent - referentka správy majetku

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29204180717 | aktuálnost: 29.04.2024

PORFIX CZ a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce
" péče o dlouhodobý majetek - příprava podkladů pro zařazování / vyřazování
" správa majetku - podílení se na přípravě a realizaci
" organizační zajištění a podpora pronajatých nemovitostí - fakturace
" administrativní podpora vedoucího oddělení
" podílení se na inventurách majetku
Požadujeme
" min. SŠ vzdělání technického nebo stavebního směru
" zodpovědný přístup k práci
" znalost práce s PC (Excel, Word)
" řidičský průkaz sk. B
" samostatnost, pečlivost, spolehlivost
Nabízíme
" stabilní práci pro renomovanou společnost
" odpovídající finanční ohodnocení
" 5 týdnů dovolené
" možnost školení a vzdělávání se
" závodní stravování a další zaměstnanecké benefity
" nástup možný ihned
Strukturované životopisy s motivačním dopisem zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu:
PORFIX CZ a.s., Kladská 464, 541 03 Trutnov
Kontaktní osoba: Kateřina Vítová
Email: personalni@porfix.cz, Tel. 499 859 507
www.porfix.cz (odkaz kariéra)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kladská 464, Trutnov, 54103

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita