Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent/referentka projektů a investic

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29091100736 | aktuálnost: 27.04.2024

Město Doksy

Upřesňující informace

Podrobnosti k inzerované pozici, vzor přihlášky a osobního dotazníku jsou na webových stránkách města www.doksy.com. Požadujeme splnění zákonných a kvalifikačních předpokladů.
Náplň práce:
- koordinace přípravy a realizace investičních (převážně stavebních) projektů, financovaných z městských nebo dotačních prostředků
- příprava a zpracování podkladů pro projektovou přípravu a administraci veřejných zakázek, koordinace a zajištění inženýrské činnosti apod.
- agenda administrace a vyúčtování tuzemských i evropských dotací a projektů
- aktivní součinnost s dodavateli a smluvními partnery investičních akcí
- řešení majetkoprávních vztahů pro potřeby investičních záměrů
- příprava smluvních vztahů s dodavateli, technickým a autorským dozorem apod
Jiné požadavky:
- technické myšlení, základní orientaci v projektové a stavební dokumentaci a v rozpočtech
- aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost, důslednost
- pečlivost, výborné organizační a koordinační dovednosti
- zkušenosti z oblasti investiční přípravy nebo řízení investičních, především stavebních projektů - výhodou
- dobrá znalost práce na PC (Word, Outlook, Excel, schopnost práce s internetem)
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Nabízíme:
- osobní ohodnocení, stravenkový paušál, sick days, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění a další finanční i nefinanční benefity

Písemné přihlášky doručit do 13.5.2024 do 17:00 hod v zalepené obálce, označené textem: Neotvírat - výběrové řízení na místo referen/ka projektů a investic"

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - internet a elektronická pošta Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič/řidičkaPHP_EOL

Mzda: 24 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: náměstí Republiky 193, Doksy, 47201

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Město Doksy