Typ nabídky

Minimální mzda

Referent prodeje

referenční číslo: 1637785302 | aktuálnost: 20.04.2024

Pražská teplárenská a.s.

Pražská teplárenská a.s. je členem přední evropské energetické skupiny VEOLIA a patří mezi největší a nejvýznamnější teplárenské společnosti v České republice. Zabývá se výrobou, rozvodem a prodejem tepelné energie pro organizace a domácnosti, zejména na území hlavního města Prahy.

Nyní hledáme posilu našeho obchodního týmu - pečlivého a týmového
kolegu / kolegyni

Co vás čeká

  • kompletní vedení obchodní agendy odběrného místa
  • denní komunikace se svěřeným segmentem odběratelů a zajištění jejich potřeb
  • měsíční fakturace dle odečtů z měřičů tepla a kontroly správnosti dat
  • udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky
  • řešení reklamací spotřeb
  • práce v interním informačním systému SAP-ISU
  • nejedná se o aktivní prodej

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenosti ze zákaznického servisu, back office, správy bytových domů
  • umět naslouchat potřebám zákazníků
  • SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • znalost SAP výhodou
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • výborné komunikační dovednosti
  • pečlivost, samostatnost a organizace vlastní práce

Co vám můžeme nabídnout

  • příležitost proniknout do specifik energetické společnosti a možnost dále se rozvíjet v přátelském prostředí obchodního týmu
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod. týdně, tj. 7,5 hod. denně
  • 10 dnů dovolené navíc, tj. 30 dnů celkem
  • benefity dle vlastní volby (systém cafeterie) - lze čerpat na pojištění, sport, cestování, kulturu a péči o zdraví; při převodu na pojištění je to 36 000 Kč ročně
  • stravenky v hodnotě 150 Kč (s firemní dotací 98 Kč)
  • nadstandardní péči o zdraví zaměstnanců a jejich blízkých v rámci programu Veolia Health Care a očkování proti vybraným nemocem
  • kartu MultiSport
  • možnost výhodně a bezpečně investovat do zaměstnaneckých akcií
  • pracoviště Praha Radlická

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Energetika

Profese: administrativní pracovník, fakturant/fakturantka, pracovník back office, referent, obchodní asistent, obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, Dovolená více než 5 týdnů