Typ nabídky

Minimální mzda

Referent odboru výstavby a životního prostředí na úseku vodního hospodářství

referenční číslo: 2000217772 | aktuálnost: 15.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, Městský úřad Nový Bydžov, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent odboru výstavby a životního prostředí na úseku vodního hospodářství - vodoprávní a stavební úřad.

Náplň práce:

  • Výkon vodoprávního úřadu, stavebního úřadu
  • Správa informačních systémů pro životní prostředí
  • Samospráva úseku vodního hospodářství

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou (obor vodohospodářství nebo podobný obor)
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost práce na PC (kancelářské systémy a grafické programy)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Orientaci v legislativě vztahující k výkonu práce (správní řád, z. o obcích, z.o vodovodech a kanalizacích, zákon o vodách, stavební zákon)
  • Organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • 10. platovou třídu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní telefon a další zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce : Nový Bydžov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Nový Bydžov,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa

Profese: referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas