Typ nabídky

Minimální mzda

Referent odboru dopravy - přestupky (ideálně s právním vzděláním)

referenční číslo: 1637583722 | aktuálnost: 27.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, městskou část Praha 3, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent odboru dopravy - přestupky (ideálně s právním vzděláním)

Náplň práce:

  • Zajišťování výkonu přestupkové agendy na úseku dopravně správních agend
  • Provádění úkonů v řízení o přestupcích dle zákona §§ 125 c) až 125 f), č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, v rámci městské části
  • Konání nezbytných opatření k vymožení uložených pokut a nákladů správního řízení

Požadujeme:

  • Ideální je VŠ vzdělání v oboru právo, nicméně možnost ucházet se o pozici mají i kandidáti se vzděláním SŠ s maturitou, VOŠ a VŠ v rámci jiných než právních oborů, kteří budou ochotni v rámci 18 měsíců zvládnout zkoušku odborné způsobilosti ZOZ
  • Znalost zák. č. 500/2004 Sb., správní řád – výhodou
  • Znalost zák. č. 250/2016 Sb. o odpovědnosti za přestupky – výhodou
  • Věk min. 18 let
  • Občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk
  • Svéprávnost a bezúhonnost
  • Aktivní znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
  • Organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost, psychickou odolnost
  • Praxi ve veřejné správě a zkouška zvláštní odborné způsobilosti na úseku přestupků výhodou
  • Schopnost samostatného rozhodování a jednání s občany
  • Přesnost, pečlivost, dobré vyjadřovací schopnosti jak v mluveném, tak písemném projevu

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek na HPP v platové třídě 10 (tarifní plat v rozmezí od 23 390 - 34 370 Kč podle započitatelné praxe)
  • Osobní příplatek může být poskytnut v rozmezí od 4 000 - 17 000 Kč
  • Zaučení samozřejmostí
  • Stravenkovou kartu
  • 5 dnů zdravotního volna
  • Příspěvek na dovolenou
  • 200 hodin dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Lokalita: Městský úřad Praha 3

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa

Profese: referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday