Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent nákupu - vhodné pro absolventy

referenční číslo: 54252 | aktuálnost: 17.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zpracování požadavků na nákup Vystavení poptávek dodavatelům, jednání s dodavateli a interními zákazníky Tvoření objednávek, sledování plnění, uzavření v informačním systému Vyhledávání nových dodavatelů, vyjednávání výhodnějších podmínek Zpracování hodnocení dodavatelů Řešení reklamací Reporting

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání Zkušenosti na obdobné pozici výhodu Komunikativní AJ (NJ výhodou) Komunikativnost, vyjednávací schopnosti, rozhodnost, iniciativnost Znalost práce na PC (MS Office) Znalost IATF 16949, ISO 14001 výhodou

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení Zaměstnanecké benefity (bonus, 25 dní dovolené, e-benefity, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, pružná pracovní doba) Moderní pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup