Typ nabídky

Minimální mzda

Referent nákupu s AJ (40 - 45.000 Kč)

referenční číslo: 54350 | aktuálnost: 26.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví vás nákup a komunikace s dodavateli? Jste komunikačně zdatní, organizovaní a nebojíte se práce pod tlakem? Domluvíte se bez problému anglicky? Máte chuť se pohnout z místa a růst?! Pak jste náš člověk! Pošlete mi životopis a pojďte pracovat jako REFERENT NÁKUPU S AJ (40 - 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Řešení nákupních požadavků, objednávání strojního materiálu
  • Zpracování obchodní administrativy
  • Sjednávání smluv
  • Dokončování objednávek v IS
  • Komunikace s dodavateli tuzemskými i zahraničními
  • Optimalizace seznamu dodavatelů
  • Občasné výjezdy mimo areál

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • Praxe v oblasti nákupu
  • Ochota na sobě pracovat s výhledem postupu na vedoucí, manažerskou pozici
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Benefitní program, např. výhodné mobilní tarify
  • Příspěvky na pojištění
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Zásadní profesní růst ve stabilní společnosti
  • Multisportka
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup