Typ nabídky

Minimální mzda

Referent nákladového controllingu (38-50.000 KČ)

referenční číslo: 43721 | aktuálnost: 28.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oblasti strojírenství a praxi z výrobní společnosti? Jste analytický typ a Excel k vám neodmyslitelně patří? Orientujete se výrobním procesu a dokážete spočítat náklady jednotlivých projektů? Skvěle! Pošlete nám životopis a pracujte pro strojírenskou společnost jako:

REFERENT NÁKLADOVÉHO CONTROLLINGU (38-50.000 KČ)

Náplň práce

  • příprava cenových kalkulací pro projekty i jednotlivé produkty
  • revize stávajících kalkulací
  • vypracování cenových rozpadů
  • vyhodnocování výnosnosti projektů
  • práce v systému SAP a MS Excel
  • reporting vedení společnosti
  • spolupráce napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
  • alespoň rok praxe ve výrobní společnosti
  • výbornou znalost práce s MS Excel
  • komunikativní znalost angličtiny
  • orientace ve výrobním procesu
  • analytické schopnosti, přesnost a pečlivost
  • znalost systému SAP - výhodou
  • znalost dalších cizích jazyků - výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • bonusy a prémie
  • 13. plat
  • firemní notebook a telefon
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování, dopravu a pojištění
  • možnost závodního stravování
  • lokalitu: Nová Včelnice
  • nástup možný ihned!

Mzda: 38 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Ekonomika, Obchod, prodej, nákup, Strojírenství