Typ nabídky

Minimální mzda

Referent majetkové správy, bezpečnostní referent, vedoucí provozu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29381580719 | aktuálnost: 02.06.2024

Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace

Upřesňující informace

První kontakt e-mailem nebo telefonicky, PO - PÁ v době 8:00 - 12:00 hodin.

Volné místo, možnost prodloužení PP.

Náplň práce:
Správce majetku: komplexní zajišťování majetkové a provozní agendy, zakázky malého rozsahu, poptávky, objednávky, smlouvy.
Správce budovy-technický pracovník: zajišťování kontroly, oprav, údržby majetku a revizí, BOZP, sklad, kalkulace, příprava podkladů pro ekonomické oddělení, administrace ekonomického a technického odd.

Požadujeme: dobré organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody:
po zapracování osobní ohodnocení, stravenky, výhody čerpání FKSP, stabilní zázemí,
5 týdnů dovolené

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 800 - 31 820 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jaselská 190/7, Brno, 60200

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita