Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent/ka zahraničního obchodu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29206360792 | aktuálnost: 29.04.2024

DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.

Upřesňující informace

Kontakt: osobně od 9-14 hod, telefonicky od 7.15 hodin

Požadujeme:
organizační schopnosti, technická představivost, komunikativnost,
svědomitost, spolehlivost, samostatnost, praxe na obdobné pozici výhodou. Pracovní poměr na půl roku, následně na neurčito. Pracovní doba od 6-14 hodin.
Náplň práce:
zajištění aktivního prodeje výrobků i na export,
obchodní komunikace se stávajícím okruhem zákazníků,
zpracování a sledování obchodních případů,
tvorba a podpora marketingu společnosti.
Výhody
Zázemí stabilní společnosti. Motivující finanční ohodnocení a firemní benefity.
Finanční příspěvek na životní pojištění, finanční příspěvek při životním jubileu, odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace, odměna při splnění docházky bez absence.

Pozn.: Vybraní uchazeči budou zaměstnavatelem kontaktováni.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: nebo

Požadujeme

Práce s PC aktivně MS Windows, OfficePHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nemocniční 734/13, Šumperk, 78701

Region: Olomoucký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy