Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent/ka výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28859880769 | aktuálnost: 27.04.2024

OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Upřesňující informace

Požadavky:
" SŠ vzdělání
" znalost práce ve skladu
" základní znalost oběhu účetních dokladů
" znalost práce na PC
" zodpovědnost, spolehlivost a aktivní přístup k práci
Náplň práce:
" administrativní činnost spojená s naskladněním a vyskladněním výrobků a polotovarů
" příjem a výdej výrobků, polotovarů a obalů ve výrobě
" komunikace se zákazníky a kooperanty (práce se zákaznickými weby)
" interní objednávky režijního materiálu a obalů
" plánování a organizace expedic
Pracovní místo je určeno pro osoby zdravotně postižené. Jedná se o chráněné pracovní místo.

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, dodatková dovolená, závodní stravování s příspěvkem, další platy dle hospodářských výsledků, Flexi passy a jiné sociální benefity

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-14:00.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 13 000 - 13 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Slanici 378, Zlín, 76302

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený