Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent/ka IT

referenční číslo: 56422 | aktuálnost: 03.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte znalost práce v ERP aplikacích a zkušenosti s MS Office? V administrativním prostředí se cítíte jako doma a zodpovědnost s důsledností patří mezi vaše silné přednosti? Pak jste to Vy, koho hledáme! Neváhejte, a ještě dnes nám zašlete Vás životopis!

Prosperující společnost hledá posilu na pozici:

REFERENT/KA IT

Náplň práce

  • Práce v ERP aplikacích
  • Správa a kontrola faktur
  • Komunikace s obchodními partnery
  • Zpracování objednávek
  • Organizace dopravy s přepravními společnostmi
  • Správa firemního archivu a dokumentace

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Znalost MS Office (zejména MS Excel)
  • Znalost práce v různých aplikacích
  • Aktivní přístup a chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • Profesní růst
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní školení
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalitu: Olomouc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, IT - správa systémů a služby