Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ředitel obchodu (mzda dle zkušeností)

referenční číslo: 54359 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte VŠ vzdělání v ekonomii, prokazatelnou praxi ve vedení obchodního týmu a komunikativní angličtinu? Porozhlížíte se po nové pracovní příležitosti s novou možností seberealizace?

Výrobní společnost hledá novou posilu na pozici:

ŘEDITEL OBCHODU (mzda dle zkušeností)

Náplň práce

  • řízení prodejních/obchodních týmů - ČR i zahraničí
  • zodpovědnost za naplnění obchodní strategie společnosti
  • budování vztahů se stávajícími klienty
  • akvizice nových obchodních příležitostí
  • plánování obchodních cílů a jejich hodnocení
  • reporting vedení

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání
  • obchodní praxe ve vedení týmu
  • komunikativní angličtina
  • strategické myšlení

Nabízíme

  • mzda respektující úroveň znalostí, zkušeností a odvedeného výsledku
  • služební automobil, notebook, telefon
  • 25 dní dovolené
  • cafeterie
  • příspěvek na pojištšní
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Lipník nad Bečvou

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup