Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recruiter v agentuře (plný i zkrácený úvazek)

referenční číslo: 37199 | aktuálnost: 26.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Láká tě oblast HR? Hledáš možnost, příležitost, jak se do této oblasti dostat? Nebo jen hledáš zajímavou práci, kde uplatnit tvoji komunikativnost? Pokud ano, tak mi pošli životopis.

Náplň práce

  • vytváření a správa inzerátů - kreativita se cení
  • vyhledávání vhodných uchazečů v databázích
  • oslovování vhodných uchazečů - telefon u nás budeš používat denně
  • zajištění náborového procesu - nezůstaneš jen u psaní inzerátů
  • účast na pohovorech - budeš mít možnost vidět, s kým jednáš
  • komunikace s našimi klienty - musíš vědět, s kým bude kandidát spolupracovat
  • administrativní úkony - bez těch to nejde, musíme v tom mít pořádek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • předchozí zkušenosti v oblasti personalistiky ti usnadní začátek, ale rádi tě vše naučíme!
  • vytrvalost je potřeba, protože po neúspěchu musí přijít úspěch
  • zkušenost s plněním plánů je plus, ale není podmínkou
  • s řidičákem se podíváš i k našim klientům
  • uživatelská znalost MS Office je "must have"
  • budeš-li mít zkušenost z prodeje, call centra nebo poradenství budeš mít dobrý základ

Nabízíme

  • fixní mzdu + prémie, které si sám ovlivníš!
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost zkráceného úvazku a možnost home office
  • příspěvek na stravování po zaučení
  • mladý a veselý kolektiv, kde se nebudeš nudit!
  • odborné zaškolení, protože máme know-how
  • soutěže a firemní akce
  • kancelář v centru Brna

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR