Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční wellness v hotelovém komplexu PECR

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29180440743 | aktuálnost: 29.04.2024

PECR - Apartments hotel s.r.o.

Upřesňující informace

V centru Pece pod Sněžkou provozujeme luxusní hotely a restaurace v rámci hotelového komplexu PECR
Co od Vás očekáváme?
* Příjemné vystupování a komunikativní dovednosti
* Pokročilá angličtina podmínkou, druhý jazyk němčina výhodou
* Pečlivost a zodpovědnost
Co Vám můžeme nabídnout?
* Zajímavé platové ohodnocení, včetně ročních prémií
* Práce krátký, dlouhý týden bez nočních směn
* Pečlivé zaučení v našem hotelovém systému
* Možnost využití personální stravy za zvýhodněné ceny
Náplň práce
* Obsluha návštěvníků Wellness Pecr
* Administrativní práce spojená s rezervacemi, platbami a fakturacemi
* Obsluha mini baru wellness
* Práce v našem hotelovém systému Hoteltime, Libero a Vento
Tel. kontakt možný od 8.00 - 19.00 hodin.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: pokročilá angličtina podmínkou
výhodou

Požadujeme

Práce s PC

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 344, Pec pod Sněžkou, 54221

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy