Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční v hotelu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29418900790 | aktuálnost: 17.06.2024

Carlsbad Hotels Group s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt:Sokulský Vladimír, e-mail: v.sokulsky@email.cz
Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis s motivačním dopisem na email: v.sokulsky@email.cz
Náplň práce:
o Vítání hostů a zajišťování servisu při jejich příjezdu i odjezdu
o Správa rezervací a komunikace s hosty přes telefon a email
o Poskytování informací o hotelu a místních atrakcích
o Řešení dotazů a požadavků hostů s profesionálním přístupem
o Spolupráce s ostatními odděleními hotelu
Požadujeme:
o Minimálně středoškolské vzdělání
o Zkušenosti na pozici recepční nebo v oblasti hotelnictví výhodou
o Výborné komunikační a organizační schopnosti
o Příjemné a reprezentativní vystupování
o Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
o Schopnost pracovat na směny, včetně víkendů a svátků
o Spolehlivost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
o Práci v prestižním a stabilním hotelovém prostředí
o Odpovídající platové ohodnocení a benefity
o Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
o Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Stará Louka 374/4, Karlovy Vary,

Region: Karlovarský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita