Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční pro ubytovací zařízení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29362460758 | aktuálnost: 04.06.2024

K3 SPORT, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: telefonická a emailová komunikace s klienty, ubytování hostů, administrativa exkurzí.
Požadujeme: flexibilitu, zodpovědnost, pečlivost, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou.
Nabízíme: celoroční zaměstnání na recepci ve sportovním areálu Kouty, práci v příjemném kolektivu, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, pouze denní směny 8 - 18 hod - krátký a dlouhý týden, sezónní prémie.
Kontakt: tel. mezi 8-18 hodinou, emailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 30, Loučná nad Desnou, 78811

Region: Olomoucký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy