Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28488300735 | aktuálnost: 27.04.2024

Bartoň a Partner s.r.o.

Upřesňující informace

Nedvědová Michaela Bc., tel.: 604365013, e-mail: michaela.nedvedova@bartonapartner.cz
V pracovní dny mezi 8-16 hod.

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby s invalidním důchodem dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.
Požadavky: trestní bezúhonnost, aktivní práce na PC,certifikát strážného výhodou.
Pracovní doba je rozvržena do 12 hod. směn.
Náplň práce: evidence osob a vozidel, kontrolní a obchůzková činnost (obchůzka cca 30 minut chůze).
Nástup možný IHNED.
Uchazeč/ka o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (604 365 013) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 16 900 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený