Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční & Office Manager s AJ - Praha 1 - 40K

referenční číslo: 54623 | aktuálnost: 01.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Lokalita: Praha 1
Pracovní doba: 9:00 - 18:00
Plat: 35,000 - 40,000 CZK měsíčně
Jazyky: Mluvená čeština a angličtina Hledáme dynamického a organizovaného recepčního a office managera, který se připojí k našemu týmu v centru Prahy. Tato role je klíčová pro zajištění hladkého denního provozu a poskytování výjimečné administrativní podpory.
Hlavní Zodpovědnosti: Profesionální a přátelské přivítání a asistence návštěvníkům. Odpovídání a přesměrování telefonních hovorů, správa korespondence. Udržování zásob kancelářských potřeb a objednávání, když je to nutné. Koordinace schůzek, termínů a cestovních plánů. Správa a organizace kancelářských souborů a záznamů. Asistence při přípravě zpráv a prezentací. Dohled nad údržbou kanceláře a komunikace s poskytovateli služeb. Podpora HR a dalších oddělení s administrativními úkoly dle potřeby.

Požadujeme

Kvalifikace: Plynulá znalost češtiny a angličtiny (mluvené i psané). Předchozí zkušenost na pozici recepční nebo office managera je výhodou. Silné organizační a multitaskingové schopnosti. Výborné komunikační a mezilidské dovednosti. Znalost MS Office Důraz na detail a proaktivní přístup k řešení problémů. Schopnost zacházet s důvěrnými informacemi s integrito

Nabízíme

Konkurenční plat v rozmezí 35,000 až 40,000 CZK měsíčně. Přátelské a spolupracující pracovní prostředí. Možnost pracovat v atraktivní lokalitě v Praze 1. Příležitosti pro profesní rozvoj a růst.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa