Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční denní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29117860708 | aktuálnost: 29.04.2024

Bohemia - lázně a. s.

Upřesňující informace

Kontakt: Lokajíčková Martina, tel.: 352 511 123, e-mail: housekeeping@bohemia-lazne.cz.
Pracovní náplň:
-odpovídá zejména za řádný chod činností hotelové recepce (ubytování hostů, práce na PC), vede knihu doručené pošty, přijímá hotovostní platby od hostů, přejímá hmotnou odpovědnost za předměty svěřené k vyúčtování.
Požadujeme:
-příjemný vzhled a vystupování, bezúhonnost
-znalost jazyků RJ, NJ; AJ výhodou
-pracovní doba od 7:00 - 19:00 hodin
personální stravování, 5 týdnů dovolené, prémie

Směnný provoz: Turnusové služby

Požadujeme

Práce s PC

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý
Ruský

Mzda: 21 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sadová 800/5, Karlovy Vary, 36001

Region: Karlovarský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita