Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29082100785 | aktuálnost: 02.05.2024

KAPRAIN Services a.s.

Recepční

Upřesňující informace

Vondrková Kateřina Mgr., e-mail: katerina.vondrkova@kaprain.cz

Náplň práce: zajišťovat veškerý chod recepce, administrativní práce, uvádět návštěvy, komunikovat se správou budovy a úklidovou společností, objednávání kancelářských potřeb, zajišťovat občerstvení pro zasedací místnosti/ vedení společnosti/ návštěvy, spravovat přijatou a odeslanou poštu, kurýrní službu a taxislužbu
Požadavky: ochotu pracovat v rozmezí (ranní 7:45-16:15; odpolední 9:45-18:15); plynulá znalost anglického a českého jazyka JE NEZBYTNOU PODMÍNKOU
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Českomoravská 2532/19b, Praha,

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Cizince