Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční

referenční číslo: 622206a6f94874567639f0b4 | aktuálnost: 09.12.2022

Clarion Congress Hotel České Budějovice

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Clarion Congress Hotel České Budějovice****, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, přijme kolegu na úsek recepce na HPP. Nástup možný ihned.

Recepční

Náplň práce

  • check-in, check-out
  • vytváření rezervací
  • komunikace s hosty
  • poskytování informací o hotelu a o městě

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • dobrou znalost AJ, další světový jazyk výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • směny ranní, odpolední, noční - nepřetržitý pracovní režim

Nabízíme

  • pracovní stabilita
  • zázemí prosperující společnosti
  • systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce)
  • práce v přívětivém kolektivu zaměstnanců
  • příjemné pracovní prostředí

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Český

Místo pracoviště: Pražská tř. 2306/14, České Budějovice, 370 04

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita