Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční

referenční číslo: 621f842017c55d3fe976b267 | aktuálnost: 12.10.2023

Courtyard by Marriott Prague City

Jsi komunikativní?
Rád se učíš novým věcem?
Tak si to právě TY, koho hledáme!
Náplní tvé práce bude především péče o hosty hotelu.
Těšíme se na tvůj životopis!

Patříme pod rychle rostoucí hotelovou společnost CPI Hotels, s.r.o. a nyní hledáme do přátelského týmu v hotelu Courtyard by Marriott Prague City na Praze 3 nového fajn kolegu.

Recepční

Náplň práce

CO BUDE NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE?

  • Zajištění správného chodu hotelové recepce a s tím spojená administrativa.
  • Práce s hosty = proces check-in a check-out hostů.
  • Zajišťování dalších služeb dle přání hosta.
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními hotelu.

Požadujeme

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?

  • Máš organizační schopnosti a komunikace všemi způsoby je tvou silnou stránkou.
  • Zvládneš pracovat samostatně, spolehlivě a zodpovědně.
  • Máš výbornou znalost angličtiny a češtiny – další jazyky výhodou.
  • Máš chuť se učit nové věci a jsi týmový hráč.

Nabízíme

CO TI NABÍDNEME?

  • Směnný provoz – 8hodinové denní směny.
  • Atraktivní pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů: příspěvek na stravování, MultiSport karta, příspěvek na penzijní a životní připojištění, jazykové kurzy, možnost pobytu v jiných hotelech CPI Hotels.

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Český

Místo pracoviště: Lucemburská 46, Praha 3, 13000

Region: Praha

Obor: Administrativa, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: recepční

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Benefity: Bonusy/prémie, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy