Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Realitní obchodník/ce RE/MAX 4 You | residenční nemovitosti | Benátky nad Jizerou

referenční číslo: RESI.1-021.BEN | aktuálnost: 06.08.2022

HH MULTIBRAND GROUP a.s.

HHMG SERVICES s.r.o. je servisní organizace, zaměřená na nábor lidských zdrojů do skupiny HH MULTIBRAND GROUP a.s., která provozuje v ČR unikátní koncept více značek RE/MAX v jedné skupině. Pro r. 2022 jsme otevřeli v naší pobočce Benátky nad Jizerou pracovní příležitost pro další dva obchodníky a jednu obchodnici.

Pokud jsi rozhodnutý/tá pro změnu práce, kontaktuj náboráře Mirka | www.naborarmirek.cz, máš-li zájem dozvědět se víc o naší skupině a pracovních možnostech pod značkou RE/MAX.

Realitní obchodník/ce RE/MAX 4 You | residenční nemovitosti | Benátky nad Jizerou

Další podrobnosti pozice a odpovědi na dotazy po vyplnění kvalifikačního dotazníku na osobní kávoschůzce ...

Jsme úspěšný RE/MAX tým a naše DNA stojí na základu win-win-win, čest, loajalita a změna. Děláme práci, která nás baví a dává smysl – lidi činí šťastnými a úspěšnými. RE/MAX je pro nás životní styl, který naplňuje naše hodnoty. O získané zkušenosti se dělíme s nováčky, a týmovou práci kořeníme inspirací, motivací a podporou v seberealizaci.

Co bys dělal/la?

nejdříve projdeš 4 + 6ti denním školením, a pak následuje praxe pod vedením zkušeného obchodníka. A co budeš dělat na naší pobočce, kterou si vybereš? Zejména elektronicky, telefonicky, písemně a osobně komunikovat s novými i stávajícími klienty s cílem vyhledat obchodní příležitost pro prodej našich služeb (k tomu dostaneš postupy, návody a školení, jak to máš dělat, abys dosáhl/la výsledku).

Jakmile identifikuješ obchodní příležitost, budeš jednat s klientem tak, abys mohl/la posoudit a vyhodnotit obchodní příležitost, mohl/la zpracovat a prezentovat nabídku služeb (nadefinuješ jaký bude obchodní a marketingový postup vedoucí k cíli) a následně mohl/la nabídku  vyjednat. A to vše samozřejmě směrem k uzavření smlouvy, nebo získání objednávky. Vybavíme Tě vším potřebným tak, abys byl/la schopen/na smlouvy a objednávky získávat. Musíš jen chtít!

Na základě uzavřené smlouvy, nebo objednávky, pak budeš tyto obchodní a marketingové aktivity realizovat (pod tím si představ např. prohlídky nemovitosti individuální i hromadné, inzerci, prezentaci nabídky na realitních portálech a sociálních sítích, vyjednávání se zájemci atpd.) až dosáhneš výsledku. Průběh a jednotlivé výsledky činností budeš k zakázce zadávat, spravovat a vykazovat v systému RE/MAX (opět dostaneš návod a školení, jak v systému pracovat). Samozřejmě veškerá činnost podporou a inspirací zkušenějšího kolegy.

Co Ti nabídneme?

rozhodně prostor a příležitost pro seberealizaci; silně motivační ohodnocení (po zapracování více jak 75 tis. Kč/měs.); aktivní podporu a upřímný zájem na Tvém úspěchu; skutečně flexibilní pracovní dobu; silnou značku a prostředí mezinárodní firmy; tým kolegů - profesionálů a naprosto pohodovou atmosférou; různé firemní benefity po zapracování (zvýhodněný operativní leasing na vozy VW a ŠKODA; zvýhodněný tarif telefonního operátora atd.); příležitost pro vzdělávání, osobní rozvoj a možnost budování kariéry; účast na firemních akcích (i s rodinami), celorepublikového i mezinárodního rozsahu a spousty dalších výhod, možností, uznání a ocenění.

A co bys měl/a splňovat?

mít min. středoškolské vzdělání, čistý trestní rejstřík a hlavně chtít a mít zájem učit se novým věcem ... vše ostatní Tě totiž naučíme ;-).

Pokud jsme Tě zaujali, koukni ještě na naše NÁBOROVÉ VIDEO anebo si rovnou ověř, zda máš na to, stát se obchodníkem/cí v RE/MAX 4 You - klikni ZDE, vyplň kvalifikační dotazník a vyčkej, až se Ti ozve náborář Mirek ...

Mzda: 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Burse 243/1, Benátky nad Jizerou, 294 71

Region: Středočeský kraj

Obor: Management, Reality

Profese: bussines development manager, konzultant, realitní makléř

Pracovní poměr: Kontrakt

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi