Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

R&D Inženýr v oblasti elektro

referenční číslo: 53349 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovného parťáka do týmu. Máš elektro vzdělání a již jste na obdobní pozici pracoval? Baví Vás elektro a vyznáte se i v hydraulice? Hledám právě Vás !

Pošlete mi svůj životopis a přidejte se do našeho týmu. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Vývoj, testování a zavádění do sériové výroby v rámci vývojových projektů, spolupráce s ostatními kolegy na projektech R&D Tvorba technické dokumentace, reportů a projektových dokumentů Spolupráce s ostatními odděleními firmy jako jsou oddělení kvality, laboratoře, výroby, nákupu, a obchodní oddělení Návrh výrobních procesů nových produktů, zlepšování kvality a efektivnosti výroby Spolupráce s externími testovacími centry, s univerzitami, dodavateli i zákazníky Občasné služební cesty na veletrhy, k dodavatelům, později i k zákazníků

Požadujeme

VŠ vzdělání elektro (nejlépe Ing. silnoproudá elektrotechnika, výkonová elektronika, elektrotechnologie, popř. slaboproud) - není podmínkou aktivní anglický jazyk - nejlépe slovem i písmem praxe v elektrotechnickém průmyslu v oblasti silnoproudé elektrotechniky - není podmínkou pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

nástup možný ihned 5 týdnů dovolené smlouvu na dobu neurčitou stravenkový paušál možnost uplatnění znalosti cizích jazyků a další vzdělávání v cizích jazycích, možnost seberealizace zajímavou a zodpovědnou práci ve 100%-ně exportní společnosti pružnou pracovní dobu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl