Typ nabídky

Minimální mzda

Quality Project Leader

referenční číslo: 9-18-397949 | aktuálnost: 17.08.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Právě obsazujeme pozici: Quality Project Leader

Co jsou hlavní zodpovědnosti na této roli?

1) nastavení systému kvality od A do Z u nových projektů
2) komunikace se zákazníky

Dále budete zastřešovat plánování kvality, vedení APQP výstupů výrobních lokalit, potvrzování dokončení dokumentů kvality a potvrzení dokončení dokumentace PPAP.

Budete hlavní spojkou mezi zákazníkem a interním týmem kvality a přebírat požadavky zákazníka a implementovat je do plánů kvality.

Hledáme někoho akčního a proaktivního se zkušenostmi v oblasti kvality, kdo má chuť být součástí dynamicky se vyvíjející firmy.

Požadujeme

- Min. bakalářské vzdělání technické
- Minimálně 3 roky praxe v oblasti řízení kvality v automotive průmyslu
- Komunikativní anglický jazyk
- Zkušenosti se zaváděním nových projektů do výroby
- Orientace s nástroji kvality jako jsou APQP a PPAP

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Smlouva na dobu neurčitou
- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na dopravu 3 Kč/km
- Půlroční odměna za věrnost až 7200 Kč za pololetí
- Flexipass - 500 Kč/měs.
- Obědy zdarma
- Služební notebook a telefon
- Výhodný mobilní tarif pro soukromé využití
- Příspěvek na penzijní připojištění (až 1200 Kč/měs.)
- Jazykové kurzy, odborná školení
- Firemní akce
- Očkování proti chřipce, vitamínové doplňky
- Možnost kariérního růstu

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Plzeň-Město, Pilsen,

Region: Plzeňský kraj, Česká republika

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské