Typ nabídky

Minimální mzda

Quality Project Electronic Engineer | vývojová kvalita

referenční číslo: 52876 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s testováním prototypů, navrhování sad testů dle specifik zákazníka? Máte zkušenosti s lightingem? Pokud ano, dejte mi o sobě vědět. Menší vývojová kancelář hledá do týmu posilu, která podpoří kolegy ze strany kvality. Těšit se můžete na uvolněné prostředí menšího kolektivu, prima benefity a zajímavé ohodnocení.
zodpovědnost za vývoj a návrh elektronického testování výrobků dle norem a požadavků zákazníka zajišťovat a koordinovat schvalování plánů elektronických testů se zákazníkem ve fázi vývoje a RFQ sledování testů, vyhodnocení testů a reportování výsledků testů zajistit včas veškerou potřebnou elektronickou dokumentaci (APQP) účast na tvorbě D-FMEA, na Technical Design Review (TDR) v případě potřeby se účastní zákaznických a kvalitativních auditů daných hledání příležitosti k inovacím a podílení se na jejich realizaci spolupracovat s externími dodavateli a partnery spolupráce s kolegy v Ostravě stejně jako v zahraničních závodech

Požadujeme

vzdělání v elektro velkou výhodou praxe na dané pozici zkušenosti s elektronikou a vývojem elektro částí zkušenosti s tetováním prototypů komunikativní úroveň AJ (B2) ŘP sk. B - ochota jezdit do laboratoří apod.dl týmový duch proaktivita dobrý time management a organizace

Nabízíme

atraktivní mzda 5 týdnl dovolené 3 sick days flexibilní pracovní doma 2 dny v týdnu možnost HO příspěvek na stravování příspěvek do Cafeterie příjemné pracovní prostředí rodinná atmosféra menší společnosti pod záštitou holdingu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl