Typ nabídky

Minimální mzda

Quality planner

referenční číslo: 8-18-392341 | aktuálnost: 16.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Do elektro výroby hledám inženýra zakáznické kvality, plánování. Baví Vás elektro a moderní technologie? Pak hledám právě Vás.

Vaše úkoly:

- Zajištění denního chodu sériové kvality
- Podpora inženýra zákaznické a dodavatelské kvality, pomoc při řešení reklamací, zajištění dokumentace
- Mezičlánek mezi výrobou a inženýry zákaznické a dodavatelské kvality
- Koordinace měření
- Externí a interní komunikace

Požadujeme

Na pozici uvítáme následující zkušenosti:

- Technická VŠ nebo SŠ se zaměřením elektro
- Německý nebo anglický jazyk - min B2
- PC dovednosti (Windows, Office, SAP)
- Zkušenost v QM project leading v automotive – nezbytné, s procesem zaměřeným na QM-systém, znalost IATF16949 nebo VDA 19.2, FMEA
- Časová flexibilita - cestování (Evropa, svět), řidičský průkaz - skupina B, aktivní řidič

Nabízíme

*motivující platové ohodnocení
*13. a 14. plat
*týden dovolené navíc
*možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
*jazykové kurzy
*nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka
dotovaných volnočasových aktivit)
*příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Chomutov, Klášterec nad Ohří,

Region: Ústecký kraj, Česká republika

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy