Typ nabídky

Minimální mzda

Quality engineer (40 - 60.000 KČ)

referenční číslo: 39261 | aktuálnost: 14.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v řízení kvality nebo teprve kariéru v kvalitě chcete nastartovat? Dorozumíte se anglicky nebo německy? Skvělé! Pojďte získat zkušenosti do nadnárodní strojírenské společnosti na pozici:

QUALITY ENGINEER (40 - 60.000 KČ)

Náplň práce

  • koordinace požadavků zákazníka a výroby
  • komunikace se zahraničními zákazníky a dodavateli
  • vyřizování reklamací
  • příprava dokumentace projektů
  • účast na auditech
  • návrhy a realizace nápravných opatření

Požadujeme

  • min SŠ vzdělání (technický obor výhodou)
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici
  • znalost norem ISO
  • orientaci v nástrojích pro řízení kvality
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • standardní dovolenou + dny volna na Vánoce
  • flexibilní pracovní dobu
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na stravování
  • využití cizího jazyka a další vzdělávání v něm
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • přátelský tým kolegů
  • lokalitu: Humpolecko

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti