Typ nabídky

Minimální mzda

Quality assurance analyst (35-37.000 Kč)

referenční číslo: 41162 | aktuálnost: 17.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oboru kvality a hledáte první pracovní uplatnění? Nebo naopak jste zkušeným kvalitářem a hledáte novou pracovní výzvu? Pošlete mi Váš životopis.

Mezinárodní společnost dodávající zdravotnické a farmaceutické výrobky hledá nové uchazeče na pozici:

QUALITY ASSURANCE ANALYST (35-37.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení procesních neshod
  • Zpracování potřebné dokumentace
  • Spolupráce se zákazníky, poskytování podpory v rámci kvality
  • Interní audity v souladu s normami ISO
  • Účast na zlepšování procesů
  • Zpracování reportingů

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ (technické, procesní, chemické, mikrobiologické zaměření)
  • Znalost angličtiny alespoň B2
  • Praxe v oddělení kvality výhodou
  • Znalosti ISO norem výhodou

Nabízíme

  • Práci v stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Finanční bonusy
  • Práci na 1 směnu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti, ovocné dny
  • Jazykové kurzy
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: 20 km západně od Brna

Mzda: 35 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie