Typ nabídky

Minimální mzda

Qms&qa specialist - od 85.000 kč+benefity

referenční číslo: 37646 | aktuálnost: 26.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste dravcem v rybníce kvality a Vaší pozornosti neunikne jediná špatná návnada, která by mohla narušit průzračnost Vašich vod?
Pokud dokážete systematickým postupem dojít ke kvalitní výrobě a držet prst na tepu firemního systému řízení jakosti, pak se mi určitě představte v životopisu, jelikož jste TEN koho hledáme.

Náplň práce

  • Celková záštita firmy z pozice manažera kvality
  • Správa systému řízení interní a zákaznické kvality
  • Dohled nad procesy od návrhu, vývoje, nasazení, údržby až po dokumentaci produktu v souladu s platnými normami a standardy
  • Správa interních auditů
  • Řízení problematiky interních neshod, požadavků zákazníka a reklamací
  • Vedení příslušné evidence
  • Aktivní komunikace se zahraničními auditory i zákazníky
  • Analýzy, reporty, inovace
  • Vedení, motivace a podpora svých podřízených

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ - nejlépe technického směru
  • Prokazatelná praxe z výrobní společnosti v oblasti řízení kvality
  • Znalost nástrojů kvality
  • NJ - komunikativní slovem i písmem
  • PC - Balíček MS Office, PowerPoint, zkušenost s interními systémy
  • Organizační, analytické, technické, komunikativní, prezenční a argumentační schopnosti
  • ŘP - sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Nástupní plat od 85.000 Kč
  • Prémie a bonusy
  • 13.plat
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost občasného homeoffice
  • Manažerský balíček
  • 25 dní dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Možnost platového i profesního růstu
  • Dotovaná strava v místí kantýně
  • Místo výkonu: Tachov

Mzda: 85 000 - 115 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti