Typ nabídky

Minimální mzda

QA engineer senior - od 50.000 kč+benefity

referenční číslo: 42397 | aktuálnost: 19.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste dravcem v rybníce kvality a Vaší pozornosti neunikne jediná špatná návnada, která by mohla narušit průzračnost Vašich vod?
Pokud dokážete systematickým postupem dojít ke kvalitní výrobě a držet prst na tepu podpory systému řízení jakosti, pak se mi určitě představte v životopisu, jelikož jste TEN koho hledáme.

Náplň práce

  • Záštita projektů z pozice QA Engineera a podpora kolegů
  • Správa systému řízení interní a zákaznické kvality
  • Dohled nad procesy od návrhu, vývoje, nasazení, údržby až po dokumentaci produktu v souladu s ISO 9001
  • Spolupráce na interních auditech
  • Řízení problematiky interních neshod, požadavků zákazníka a reklamací, užití nástrojů APQP, PPAP, FMEA,CP
  • Vedení příslušné evidence
  • Aktivní komunikace se zahraničními auditory i zákazníky
  • Analýzy, reporty, inovace

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ - nejlépe technického směru
  • Prokazatelná praxe z výrobní společnosti v oblasti řízení kvality
  • Znalost nástrojů kvality
  • Zkušenost s vedením kolektivu
  • AJ - komunikativní slovem i písmem
  • PC - Balíček MS Office, PowerPoint, interní systémy
  • Organizační, analytické, technické, komunikativní, prezenční a argumentační schopnosti
  • ŘP - sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Nástupní plat od 50.000 Kč/dále dle zkušeností
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky nebo příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na dopravu
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Odměny 2x ročně
  • Příspěvek na připojištění
  • Pohodový kolektiv
  • Místo výkonu: Valašské Meziříčí

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti