Typ nabídky

Minimální mzda

Python vývojář- oblast informační bezpečnosti

referenční číslo: 51898 | aktuálnost: 02.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zajímá Tě oblast informační bezpečnosti? Chcete své zkušenosti s Python uplatnit pro vývoj interních nástrojů, které usnadňují práci analytikům? Vyhovuje Ti rodinné prostředí? Pro klienta, který vyvíjí SW řešení v oblasti cybersecurity hledáme nového Python parťáka.
vývoj interních nástrojů pro analytiky spolupracovat při tvorbě zadání nástroje pro automatizovaný sběr informací z internetu a Dar webu Převážná část práce je v backendu, setkáte se s technologiemi: Python, Node.js, React, ElasticSearch, MongoDB, Redis, Hadoop, Ml-Tensorflow

Požadujeme

zkušenosti s programováním v Pythonu zkušenosti Hadoop, ElasticSearch zkušenost s databázemi SQL, NoSQL znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni Výhodou je znalost: Javascript

Nabízíme

5 týdnů dovolené stravenkový paušál částečný HO vzdělávání a rozvoj2, účast na odborných konferencích možnost cestovat do US práce v příjemném kolektivu s rodinnou atmosférou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj