Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer nákupu | auto k soukromým účelům

referenční číslo: 54697 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste zapálený/á do oblasti nákupu? Máte praxi se strategickým nákupem a rádi vyjednáváte a nacházíte to nejlepší možné řešení? Pak hledám právě Vás na pozici Manažera nákupu pro českou výrobní společnost v Českém Dubu! Zajímá Vás více? Pak čtěte dál a ozvěte se mi se svým aktuálním CV.
odpovědnost za vytvoření a implementaci nákupní strategie pro domácí i zahraniční trhy tvorba a realizace nákupních plánů nastavení a kontrola procesů pro dosažení cílů společnosti v oblasti nákupu vyhledávání a hodnocení nových dodavatelů zajištění poptávkových řízení, výběr dodavatelů a uzavírání smluv jednání s novými i se stávajícími dodavateli vedení a motivace kolegů na oddělení nákupu

Požadujeme

praxe alespoň 5 let na pozici strategického nákupčího/manažera nákupu zkušenost nebo motivace k vedení lidí zkušenosti s prací v automobilovém průmyslu komunikativní znalost jak anglického, tak německého jazyka orientace v oblasti vstřikování a plastových komponentů výhodou komunikativní osobnost s reprezentativním vystupováním schopnost argumentace a rozhodnost

Nabízíme

Zaměstnavatel nabízí množství zajímavých benefitů: zkrácená 7hodinová pracovní doba služební auto i k soukromým účelům notebook a mobilní telefon 25 dní dovolené obědy s příspěvkem ve vlastní jídelně s terasou příspěvky na trávení volného času (MultiSport a další) příspěvek na penzijní/životní připojištění výhodný mobilní tarif a různé další odměny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup