Typ nabídky

Minimální mzda

Purchase/logistics specialist (40.-60.000kč)

referenční číslo: 41601 | aktuálnost: 24.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v logistice a v oblasti plánování nákupu a zásob? Hovoříte plynule anglicky? Hledáte uplatnění, kde se budete dál rozvíjet?
Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici:
PURCHASE/LOGISTICS SPECIALIST (40.-60.000Kč)

Náplň práce

  • kontrola zásob a jejich optimalizace
  • optimalizace procesů
  • práce s ERP systémem
  • zpracovávání objednávek

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti v logistice
  • zkušenosti v oblasti plánování nákupu a zásob
  • pokročilou znalost SAP, Excel
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni - slovem i písmem

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • multisportka
  • sickdays
  • stravné
  • benefitní balíček
  • finanční bonusy

Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup