Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Průmyslový inženýr / strojírenský technolog (až 50 tisíc)

referenční číslo: 53890 | aktuálnost: 02.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho inženýrského týmu hledáme kolegu (či kolegyni) s povědomím o procesech a technologicíh ve výrobě. Jestli jste například absolventem průmyslového inženýrství či technologie, bude to pro vás to pravé ořechové. Pomozte nám se správným a efektivním nastavením procesů. Nabízíme dobře zaplacenou pozici s celou řadou benefitů. Pošlete nám životopis.
Pomůžete s mapováním našich procesů a s jejich zlepšováním Rychlejší, efektivnější a levnější - to bude vaše mantra Budete se podílet na zavedení LEAN principů štíhlé výroby

Požadujeme

SŠ/VŠ studium v oboru (technologie, průmyslové inženýrství apod.) Orientace ve výrobní dokumentaci se hodí (FMEA) Povědomí o nástrojích typu 8D apod. také není na škodu AJ je určitě bonus

Nabízíme

Mzda až 50 tisíc Pružná pracovní doba 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na firemní stravování Příspěvky na sport a volný čas Kvalitní zaškolení a podpora
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl