Typ nabídky

Minimální mzda

Průmyslový inženýr (od 45.000 Kč)

referenční číslo: 51163 | aktuálnost: 16.11.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Máte zkušenosti jako procesní inženýr ve výrobní firmě a hledáte novou pracovní výzvu? Chcete být u zrodu procesního inženýrství ve firmě a budovat tak pevné základy štíhlé výroby perspektivní a expandující společnosti do celého světa?
Hledáme odvážné, průbojné a efektivní parťáky na pozici "Průmyslový inženýr".

  • kompletní zodpovědnost za procesní inženýrství ve společnosti
  • zlepšování stávajících výrobních procesů za pomoci nástrojů štíhlé výroby
  • aktivní spolupráce s vrcholovým managementem - diskuse, porady a hledání nejvhodnějších možných řešení
  • realizace svěřených projektů v rámci procesního managementu
  • komunikace s pracovníky na dalších odděleních (výroba, technologie,kvalita) a seznámování je s novými procesy
  • zpracovávání příslušné technické dokumentace k projektům

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • prokazatelné zkušenosti jako průmyslový inženýr/procesní inženýr
  • dobrou orientaci v procesech výrobní firmy
  • silné komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost prosadit si svůj názor
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou

Nabízíme

  • odovídající mzdové ohodnocení
  • prémie a bonusy
  • 25 dní dovolené
  • možnost profesního růstu
  • jazykové kurzy
  • multisport karta
  • příspěvky na kulturní vyžití
  • lokalita: Brno-město

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Doprava, logistika, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita